"Ha a Kitaibel Pál utcán végig sétál egy hatalmas kék-sárga hajóra bukkan: megérkezett óvodánkba."

Óvodánk 1996 óta működik, 5 csoportban fogadja elsősorban a körzetében lakó kisgyermekeket. Pedagógiai Programunkban kiemelt nevelési területünk az egészséges életmódra való nevelés és a testi nevelés. Az óvodapedagógusok mellett gyógypedagógusok, logopédus, fejlesztő pedagógusok, pedagógiai asszisztensek, dajkák, pszichológus, gyógypedagógiai asszisztens, szociális támogató munkatárs segítik a csoportok mindennapi életét. Nevelő-oktató munkánk leghatékonyabb eszközének a szabad játékot tekintjük. Harmonikus, fejlesztő környezet megteremtésével, mindennap tartott foglalkozásainkkal célunk, hogy a gyermekek önbizalommal rendelkező, tevékeny, egymást segítő, nyitott, kreatív és érdeklődő személyiségekké váljanak, személyiségük kiteljesedjen.

Kitaibel Pál Utcai Óvoda | 1996
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el